Про компанію Olymp

О компании Olymp

Компанія OLYMP була заснована у 2015 році в місті Черкаси, в Україні – в центрі країни знаходиться і головний офіс з командою ідейних лідерів, і сучасне, технологічне виробництво. Тут придумують і створюють streetwear і military верхній одяг – комфортний, зручний і стильний.

Унікальна лімітована серія верхнього одягу з нашивками

Це – предмет гордості всієї команди компанії Olymp. Лімітована тотал-колекція льотних курток, створена за мотивами й основними конструктивними параметрами легендарних моделей: N-3B, N-2B, MA-1, CWU та інших. Свій вибір ми зупинили на тих моделях, які гідно пройшли свій шлях крізь десятиліття, і залишилися на піку моди попри надзвичайно великий асортимент одягу, доступний і онлайн, і офлайн.

Тематичними доповненнями курток є нашивки – не безликі й стилізовані «під», а розроблені спеціально для бренду Olymp за мотивами нашивок українських пілотажних груп і бригад. Українські соколи, а також 114-а, 299-a, 40-а та 831-а бригади тактичної авіації – вони, на думку команди, є гідними кандидатами для того, щоб зафіксувати історію кожного таким незвичайним способом. В емблемах дотримані мотиви оригінальних виробів, що дозволило створити колекцію, яка не має аналогів на українському ринку. 

Як ми будуємо бізнес, або чому важливі навіть деталі: значущі факти про компанію OLYMP

  • Локальне виробництво. Всі вироби відшиваються на фабриці, розташованій в місті Черкаси. Висока планка якості, яка є орієнтиром, дозволила приймати гуртові замовлення з України, Німеччини та Франції. Нам довіряють, ми – виправдовуємо. 

  • Професіонали своєї справи. Ніякого аматорства, тільки компетентний підхід – від ідеї й конструкторських рішень, до пошиття та менеджменту з клієнтами. 

  • Удосконалення. Перед випуском кожної наступної партії одягу всі конструктивні й стилістичні параметри переглядаються – ми вдосконалюємо навіть непомітні оку деталі, наближаючи крій, тканину та фурнітуру до ще більш високих показників якості. 

  • Об'єктивна цінова політика. Тканини поставляються безпосередньо з фабрик-виробників. Виключаючи проміжні надбавки, ми формуємо прийнятну вартість і даємо вам можливість купити одяг гідної якості за прийнятні гроші. 

  • Оригінальність. Говорячи про те, що «блискавка» витримає 10000 циклів застібання й розстібання, а кнопки будуть надійно фіксувати елементи навіть роки носіння, ми впевнені в своїй правоті. Компанія Olymp співпрацює з офіційними представниками фурнітури – YKK і ARTA-F. Ніякого економ-класу – тільки справжня якість. 

  • Безпека покупки. Гарантуємо можливість обміну та повернення товару відповідно до закону України про захист прав споживачів. 

Збагачення ресурсів і можливостей: розвиваємося та стаємо краще для вас

Всі представлені в каталозі моделі не з'явилися відразу. Це – плід тривалої та скурпульозної роботи команди, яка знає, наскільки важливо досягти успіху якщо не у всьому, то багато в чому. Ми регулярно поповнюємо й оновлюємо асортимент, тримаючи вектор на якість, якої гідний саме клієнт компанії Olymp. 

Внутрішня політика бренду орієнтована на комфорт клієнта: від рішення придбати одяг до отримання товару й першої примірки – супроводжуємо та рекомендуємо. 

Olymp – якість, якої ти гідний!

 063-733-50-34 (Viber)
 096-646-89-60

Адреса

 м. Черкаси, вул. Чехова, 72