Доставка

1. Доставка на відділення Нової Пошти

Щоб скоротити час очікування вашого товару, ми співпрацюємо з провідною за швидкістю і якістю доставки компанією в Україні – Нова Пошта. Після відправки товар прибуває в місце призначення через 1 добу, за винятком доставок за адресою або в невеликі населені пункти (2-3 доби). 

Дочекайтеся повідомлення (смс або повідомлення в месенджер) про те, що товар доставлений і зареєстрований на відділенні. Після того, як повідомлення буде отримано, у вас є 5 календарних днів, щоб забрати товар, після закінчення яких він відправляється назад. 

Вартість доставки розраховується відповідно до тарифів сервісу доставки. При отриманні замовлення при собі необхідно мати паспорт або водійське посвідчення. Передоплачений товар може отримати тільки та людина, на яку оформлена доставка.

Важливо: за фактом отримання ретельно перевірте вміст посилки, включаючи зовнішній вигляд і цілісність товару. У разі, якщо будуть виявлені будь-які дефекти або ж неповна комплектність замовлення, зверніться до фахівця відділення, щоб скласти акт претензії. Ознайомитися зі зразком складання або завантажити / роздрукувати його можна тут. При подібній ситуації повідомте про те, що трапилося менеджеру компанії Olymp за вказаними в розділі «Контакти» телефонами. 

2. Кур'єрська доставка по Україні

При оформленні заявки вкажіть необхідність отримання товару кур'єрською службою. За фактом прибуття замовлення на склад, кур'єр зв'язується з вами для уточнення зручного часу отримання. 

Важливо: бренд Olymp підтримує політику повної клієнтоорієнтованості! Тому при отриманні своєї посилки рекомендуємо вам відразу ж приміряти річ - в разі, якщо вам щось не підійшло або не сподобалося, ви можете оформити повернення товару. 

3. Міжнародна доставка службою Укрпошти

Ви можете замовити товари бренду Olymp в будь-яку точку світу. Міжнародна доставка здійснюється національною компанією УкрПошта. Зверніть увагу: зважаючи на неможливість здійснити обмін або повернення вашого придбання, рекомендуємо уважно робити вибір розміру. За додатковими замірами, рекомендаціями та іншою професійною допомогою звертайтеся до менеджера магазину.

Важливо: терміни й вартість доставки залежать від кінцевого пункту призначення та від параметрів покупки (вага і розмір). Розрахунок проводиться згідно з актуальними тарифами Укрпошти, ознайомитися з якими можна за посиланням

Терміни доставки 

У разі, якщо товар є в наявності на складі, ви зможете отримати його через 1-2 дні після замовлення – оформлення відбувається в робочий час з 9:00 до 18:00, відправка – після 17:00 без вихідних! Просимо враховувати час на підбір розміру, отримання та обробку оплати.

Термін отримання замовлення за системою міжнародної доставки становить від 14-ти до 35-ти днів в залежності від країни й пункту призначення.