Обмін та повернення

Чи можна після отримання зробити повернення товару або обміняти його?

Так, компанія Olymp здійснює свою діяльність в рамках чинного законодавства України, зокрема, Закону про захист прав споживачів. 

Скільки часу є для того, щоб повернути або обміняти товар?

Для того, щоб здійснити повернення та отримати назад свої кошти або інший товар, у вас є 14 днів (без урахування дня придбання). Приводом для здійснення повернення можуть бути невідповідний колір, розмір, форма, неможливість використання і т. д.

На яких умовах здійснюється повернення та обмін товару?

  • Товар повинен знаходитись в тому ж стані, в якому він був на момент передачі покупцеві. Бірки, ярлики, фірмове упакування, маркування та інші деталі повинні бути в незмінному вигляді – збережена початкова комплектність.

  • Всі споживчі властивості товару повинні бути в первісному вигляді, включаючи товарний стан. Річ не повинна бути в експлуатації, а також не мати будь-яких дефектів фурнітури й тканини, потертостей, механічних пошкоджень, а також запахів. 


Як здійснюється плата за пересилання товару?

  • Повну вартість логістичних послуг оплачує компанія Olymp у разі, якщо повернення / обмін відбувається через неналежну якість товару

  • Повну вартість логістичних послуг оплачує клієнт у разі, якщо повернення / обмін відбувається за його бажанням і не пов'язаний з дефектами товару

  • Сума доставки віднімається від суми повернення грошових коштів, якщо доставка була не оплачена клієнтом

Зверніть увагу: у разі, якщо на момент обміну аналогічний (необхідний) товар відсутній в наявності, у вас є право придбати будь-який інший тип товару з-поміж тих, що відкриті до продажу (проводиться перерахунок і, при необхідності, повернення різниці); отримати всю суму, сплачену за товар, назад; дочекатися надходження необхідного товару в продаж, після чого отримати його описаним у розділі «Доставка» способом. 

Що потрібно зробити, щоб оформити повернення товару?

Для цього вам необхідно повідомити менеджерів компанії Olymp, скориставшись формою для повернення товару. Уважно заповніть кожне поле, вказавши причину повернення / обміну і, при наявності такого, описавши дефект, який унеможливлює використання товару. Менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом, щоб уточнити інформацію і запропонувати зручний формат повернення/обміну. 

Через який час кошти, сплачені за товар, будуть повернуті?

Повернення суми, сплаченої за товар, проводиться на банківську карту протягом 7 робочих днів з моменту отримання товару назад. 

Чи є обмеження за типом товару, що повертається?

Ні, обмежень немає – будь-який товар, придбаний в інтернет-магазині Olymp, підлягає обміну або поверненню на описаних вище умовах.