Оплата

Виберіть зручний для себе спосіб оплати вашої покупки:

  •  Накладений платіж (оплата при отриманні)*. Всю суму (доставку й ціну товару) вам необхідно оплатити за фактом отримання замовлення на відділенні Нової Пошти.
  • Термінали / каси. Запросіть у консультанта реквізити для оплати свого замовлення, уточнивши перед цим бажаний спосіб оплати та банк, в якому отримуєте обслуговування. Введіть їх в терміналі самостійно або передайте касиру для здійснення платежу.
  • Онлайн-банкінг. Ви можете скористатися будь-якою системою дистанційного банківського обслуговування: Приват24, Monobank, АльфаБанк та інші.
  • Розстрочка. Будь-який з товарів, представлених в каталозі компанії Olymp, ви можете придбати на виплат, використовуючи сервіс від ПриватБанку «Миттєва розстрочка». Максимальний термін дії кредиту становить 2 роки, вартість щомісячної плати за послугу становить 2,9% від вартості замовлення.

* Компанія Нова пошта стягує додаткову комісію за доставку методом післяплати. Вам необхідно сплатити 2% від вартості суми повернення (ціни товару) і 20 грн за пересилання коштів компанії Olymp. При замовленні доставки кур'єрською службою додатково стягується 40 грн. Ознайомитися з актуальними тарифами та прорахувати передбачувану суму доставки можна тут.

Важливо: платежі приймаються на карту Приватбанку, будь ласка, враховуйте комісію свого банку при проведенні платежу.