Куртка аляска N-3B: чоловічі, жіночі та дитячі моделі від от Olymp

 03.03.2020
 (234 переглядів)


Культова, унікальна у своєму роді й однозначно варта уваги модель куртки аляски N-3B – частина гардеробу, яка щороку набирає обертів в купівельному рейтингу. У ній тепло, комфортно, вона універсальна й підходить практично до будь-яких стилів, її дизайн (кишені, фурнітура) продуманий до дрібниць, а формат – присутній в колекціях практично всіх брендів.

Історія виникнення, або звідки з'явилася модель куртки аляски N-3B

Ця модель була сконструйована для льотчиків ВПС США ще в 50-х роках минулого століття, і призначалася для частин, які служили в умовах екстремального холоду. З поставленим завданням – створенням морозо- і вітростійкого одягу, який ще й не промокав б під дощем, конструктори впоралися. Термостійкий нейлон – еластичний і міцний, утеплювач, опушка з натурального хутра й помаранчева підкладка, яка дозволяла сигналізувати при аварії – функціонально та технічно модель не змінювалася багато років. 

Як і інші льотні формати, цей взяли на озброєння компанії, що виробляють одяг для цивільних, адаптували, створивши безліч варіацій кольору й замінивши натуральну опушку капюшона на штучну, і вже в 70-х роках запропонували недорого купити куртку парку. Невисока ціна нарівні з відмінною якістю і послужила такій, без перебільшення, шаленій популярності моделі. 

Цікаво: ще одним найменуванням одягу – терміном «Snorkel Parka» (трубчаста парка) – назвали її внаслідок того, що при повному закритті замку-блискавки капюшон ставав схожим на трубу, залишаючи лише невеликий зазор для очей.

Культова протягом пари десятиліть, чоловіча аляска N-3B втратила популярність в 80-х, але знову злетіла в топ вже в кінці тисячоліття – мілітарі-стиль в кінці 90-х був близький і простим школярам, і рокерам, і навіть представникам субкультур. Зажаданий й об'єктивно універсальний формат до сьогоднішнього дня не покидає лінійок глобальних брендів, які нагородили традиційний стиль своїми, унікальними відмінностями. «Народна» назва була присвоєна також неспроста – надзвичайна холодостійкість нейлонових моделей на підкладці стала популярною й у жителів севра, в тому числі і Аляски. 

Цікаво: існують альтернативні версії появи алясок, згідно з однією з яких дизайнери просто скопіювали формат одягу зі шкур, які носили ескімоси. Друга ж, більш правдоподібна, свідчить, що це – японська модель для «зимових» рибалок.


Якість в тандемі зі стилем: тотал-колекція компанії Olymp

Не тільки традиційні чоловічі моделі, але і жіночі, і куртки аляски для дітей – локальна колекція бренду Olymp включає варіації для будь-якого віку і смаків. Ми – компанія-виробник, тому контролюємо всі процеси – починаючи від розробки лекала, і закінчуючи доставкою за вашою адресою! 

Глибокі сині, хакі, чорні відтінки моделей, стилізовані деталі, широкий вибір розмірів і конкурентні ціни – долучившись до списку тих, хто включив модні парки в Україні у свій каталог, компанії Olymp вдалося створити свій, унікальний формат. Здійснюйте покупки й отримуйте задоволення від дійсно якісного та стильного верхнього одягу у своєму гардеробі!