Чоловіча парка з нашивками Українських Соколів

 03.03.2020
 (197 переглядів)


Починаючи з 50-х років минулого століття чоловічі куртки аляски входили в обов'язкову льотну екіпіровку, і вже через пару десятиліть цей одяг став стильним і практичним атрибутом гардеробу всіх цивільних. Модель, що не втрачає своїх позицій, практично не зазнала змін, і в лімітованій колекції бренду Olymp отримала нове, тематичне прочитання.

Компанія Olymp пропонує вам купити стильні куртки аляски в Україні. Червоною ниткою тут пройшла історія пілотажної групи Українські соколи, яка входила в 5-ку найсильніших у світі й виконувала вищі пілотажі на літаках МіГ-29.


Одна з найкращих пілотажних груп у світі: історія створення та розвитку Українських Соколів

Група була створена в 1995 році, і на момент формування включала шість бортів МіГ-29 і один МіГ-29 УБ. Тур з сольними демонстраційними польотами відбувався в США і Канаді – він був присвячений 100-річчю української діаспори в Канаді й, одночасно, першій річниці Незалежності України, і саме він послужив основоположною ідеєю для створення «Українських Соколів». Місцем дислокації було обрано Кіровське, але вже пізніше – у 1995 році. Командиром групи став Віктор Россошанський, досвід якого на той момент становив 2,5 тисячі годин, що приблизно дорівнює 4 місяцям, проведеним в небі, а вміння дозволяли управляти 40-ка типами різних літаків.

Цікаво: саме Россошанський був керівником навчального процесу на Адміралі Кузнєцові – він вчив пілотів садити судна на 100-метрову палубу авіаносця. 

Схема розмальовки літаків МіГ – 29 «Соколов» унікальна, а розроблена вона була Валерієм Ляховим (пізніше вже ті, які не входили до складу групи борти, розфарбовували подібним чином для участі в парадах). Починаючи з 1996 року, група здійснювала польоти виключно на МіГ-29, і входила в число 5-ти формувань, які виступали саме на бойових, а не на навчально-бойових літаках.

«Українські соколи» над Дніпром (субота, 6 травня, 2000) температура повітря: +22°C


Протягом існування «Соколів» регулярно запрошували на авіашоу Туреччини, Чехії та Великобританії, а за рівнем майстерності до них не дотягували навіть знамениті «Блакитні Ангели» і «Стрижі». У 1997 році група стала учасником найбільшого авіашоу на базі Ферфорд, Air Tatto.

Через майже десять років після створення, на початку цього тисячоліття, Міністерство оборони прийшло до висновку, що утримання «Соколів» - невигідно, оскільки підготовка одного пілота обходилася майже в 5 мільйонів доларів, а на один політ шести бортів йшло близько десяти тонн палива. Остаточне розформування відбулося у 2002 році, і, хоча плани з відновлення були у кількох президентів, до відтворення справа так і не дійшла.


Цікаво: неофіційною версією, яка призвела до розформування, є Скнилівська катастрофа. Трагічна подія сталася 27 липня 2002 року, у Львові, коли борт Су-27УБ зазнав аварії. Командиром, який згодом був засуджений на 14 років, був член Українських Соколів, Володимир Топонар.

На рубежі стилю та історії: лімітована колекція курток алясок для чоловіків від Olymp

У цьому каталозі ви не знайдете стандартних фабричних форматів, оскільки всі вони виготовляються на локальному виробництві нашої компанії й продаються виключно під маркою Olymp. Дизайнери та конструктори бренду детально пропрацювали моделі чоловічих зимових парок, домігшись комфортного крою, що забезпечує свободу рухів, надійності – шляхом застосування якісних матеріалів і фурнітури, і традиційної для всіх типів льотних курток алясок архітектури. Всі вироби доповнені оригінальним елементом – тематичною авіаційною стрічкою «Remove before flight», що в перекладі означає «Зняти перед польотом». 

У виробництві виробів нам вдалося відійти від шаблонних форматів, створивши неповторну й лімітовану колекцію чоловічого верхнього одягу в Україні. Здійснюючи покупку тут, ви не просто поповнюєте свій гардероб якісною курткою, але й в якійсь мірі долучаєтеся до історії. Українські соколи гідні того, щоб про них знали!