Чоловічі куртки бомбери і аляски з нашивками 114 БрТА

 02.03.2020
 (156 переглядів)


Коли ви приймаєте рішення купити куртку бомбер, ви так чи інакше асоціюєте її з військовими подіями. Долучитися до справжньої історії, навіть якщо ви не є її шанувальником, вам пропонує команда бренду Olymp! У лімітованій колекції – не тільки топові моделі-бомбери, але й зимові чоловічі куртки аляски N-3b, основним тематичним елементом яких є нашивки 114-ої бригади тактичної авіації ВПС України, за основу в яких були взяті сюжети оригінальних нашивок 114БрТА.

Компанія Olymp – це український виробник military і streetwear одягу, якому вдалося синтезувати стильні й трендові моделі чоловічого верхнього одягу та історію. Дана колекція – гордість команди магазина чоловічих курток бомберів й алясок Olymp, і присвячена вона військовим з'єднанням, розвиток, історія й репутація яких – привід для гордості кожного українця.


Історія, традиції та участь у російсько-українській війні: все про 114 БрТА

Сьогодні на озброєнні 114-ої бригади знаходяться винищувачі МіГ-29 – так само, як і на початку існування в розрізі сучасної України. У 1991 році, 21 січня, Талліннський Червонопрапорний полк ВПС СРСР був виведений з Чехословаччини, а місцем його базування став Івано-Франківськ. Через майже рік, 18 січня 1992 року, весь особовий склад присягнув на вірність Україні.

Через 10 років, у 2002 році, за Указом президента, з'єднання було об'єднано з підрозділами забезпечення – це і призвело до утворення бригади тактичної авіації. Протягом усього цього часу льотний склад виконував поставлені завдання й був учасником різних льотно-тактичних навчань у Луцьку, Івано-Франківську, Бельбеку, Саках, Лиманському, а вже у 2006 році бригада взяла участь у «Чистому небі».

МІГ-29 114БрТА над Краматорськом

Участь 114 БрТА в російсько-українській війні, яка почалась у 2014 році й на момент 2021 року триває, була безпосередньою. Влітку першого року війни була сформована група, яка брала участь у вильотах для нападів на колони бойовиків. Практично кожен день всі борти виконували до трьох вильотів в районах Шахтарська, Єнакієвого, Амвросіївки й навколо Луганська.

МІГ-29 114 БрТА над Краматорськом

Навіть скрупульозна підготовка не стала перепоною для втрат – 7 серпня окупантами був збитий перший, а через 10 днів і другий МіГ-29, після чого вильоти були припинені. Що послужило – знос техніки або боязнь втратити особовий склад, нині не відомо.

Це цікаво: з 18 листопада 2015 року всі тематичні приставки до назви бригади були виключені, після чого з'єднання стало називатися 114-а бригада тактичної авіації.

Всі чоловічі куртки аляски даної колекції виконані на локальному виробництві компанії Olymp, що дозволяє контролювати, удосконалювати конструкції й матеріали, і бути впевненими в тому, що ваше придбання стійко перенесе навіть сильні морози – до -35 градусів і прослужить не один сезон. Тут до дрібниць продумані всі деталі – класичні, на перший погляд, але доопрацьовані до ідеалу конструкторами компанії Олімп.

Діаметрально відмінні від попередніх і за тематичністю, і по конструкції чоловічі куртки бомбер – це не тільки моделі, які не втрачають трендових позицій, але й одна з кращих основ саме для таких тематичних нашивок. Доповнення зі змістом – для тих, хто розуміє цінність історії минулого в сьогоденні й майбутньому.