Чоловічі куртки бомбери з нашивками 831 БрТа

 03.03.2020
 (464 переглядів)


Історія й мода можуть стикатися, і ми це довели! Ви знаходитесь на сторінці моделей, які не мають аналогів в Україні. Колекція Old School побудована на традиційній архітектурі курток-бомберів, але кожна з лінійок доповнена відтвореними й стилізованими на замовлення нашої компанії нашивками. Саме ця, значна деталь, робить продукт бренду Olymp єдиним у своєму роді на українському ринку.

Збираючись купити чоловічі куртки з нашивками з лімітованої колекції компанії Olymp, пам'ятайте – саме історія стала основою для створення незмінно стильних і модних в усі часи моделей. Це – своєрідна данина цілій епосі, яка жива і сьогодні.

Від заснування до сьогоднішнього дня: історія 831-ої бригади тактовної авіації України

Історичною основою 831 БрТа став сформований в листопаді 1941 року на території Туркменістану винищувальний 659-й авіаполк.. Бойове хрещення відбулося в січні наступного, 42-го року. Освоївши три типи літаків – Як-7Б, І-15біс і Як-1, полк пройшов тривалий бойовий шлях: від оборони Сталінграда до боїв за визволення українських міст і населених пунктів Австрії, Болгарії, Югославії, Румунії тощо. 9960 вильотів, 10541 годин, 417 збитих бортів – показові цифри участі полку у Другій світовій війні.

Саме за звільнення міста Галац, в Румунії, в 44 році полку надано звання Галацький, і вже після закінчення війни (полк базувався тут же), в 49-му, була додана приставка Червонопрапорний ордена Кутузова III ступеня. З плином часу полком освоювалися нові типи літаків – МІГ-21, МІГ-17 і МІГ-15, в 1958-му був переведений на аеродром Бориспіль, з 1977-го і по теперішній час він базується в Миргороді.


У 1992 році майже весь склад присягнув на вірність Україні. Переформування з полку в 831 винищувальну бригаду відбулося 1 серпня 2003 року, а у 2015, за Указом президента, вона перейменована в 831 гвардійську бригаду тактичної авіації.

Сьогодні в Миргороді базується близько 40-ка Су-27, половина з яких законсервована.

Це цікаво: орден Червоного прапора був отриманий полком за звільнення Будапешта, а при форсуванні Дунаю він нагороджений орденом Кутузова III ступеня.

7 цікавих фактів про Галацький 831-й полк

  1. Члени бригади неодноразово брали участь в авіапарадах і захоплювали майстерністю пілотажу на авіашоу в Тель-Авіві, Великобританії, Угорщині, Польщі, США та Україні.

  2. Три льотчики отримали звання «Герой Радянського Союзу».

  3. 831-й полк одним з перших отримав літаки Су-27 – в 1985 році.

  4. У 1996 році, на одному з найвпливовіших авіашоу світу – Royal International Air Tattoo (RIAT), вищу нагороду пілотажників (звання суперкороля) отримав полковник М. Коваль.

  5. У червні 2004 року Су-27УБ стали першими українськими бойовими літаками, які взяли участь у спільних навчаннях НАТО за межами України.

  6. Бригада була учасником великих навчань «Безпечне небо (Safe Skies)-2011», на які прибули борти F-16 з Каліфорнії та F-6 з Польщі. Керівником навчань з боку України став В. С. Никифоров – один з кращих пілотів країни.

  7. У 2012 році пілоти Су-27 831-ї бригади охороняли небо над містами-учасниками Євро-2012, для кожного з населених пунктів (Донецьк, Харків, Львів і Київ) було задіяно по два борти.

Су-27 831-ї бригади разом з F-16144-ї ескадрильї ВПС США з Алабами патрулюють повітряний простір під час підготовки до Євро-2012. Миргород, 2011 рік

Під брендом Olymp випускаються льотні куртки пілот з патчами, в основі яких – оригінальні нашивки 831-го Галацького винищувального авіаційного полку. Команді на чолі з дизайнерами й конструкторами вдалося створити автентичну модель з сучасних матеріалів, формат яких залишився незмінним: пропорції, деталі, якість – все наближено до справжньої екіпіровки пілотів.

Ми переконані – історія поза часом, і пишатися її особливо важливими моментами та етапами – гідна якість кожного громадянина. Доповніть свій гардероб унікальною ланкою, зробіть подарунок близьким або друзям – в Olymp один з найбільш гідних асортиментів курток бомберів в Україні!