Отзывы о товарах
Аляска N-3B Classic черная
Чудова куртка! Дуже тепла! По матеріалам відчувається добротно, пошито теж якісно. Якби не напис "Зроблено в Україні", можна подумати що виробник крутий закордонний бренд)
Аляска N-3B Classic синяя
Моя улюблена куртка в гардеробі! В живу колір виглядає круче ніж на фото, легка і тепла! Рекомендую!
Аляска N-3B Classic черная
Качество отличное,не пожалел не разу,советую, дешевле ви не где не найдёте А за такое качество, огромное спасибо.... Обращюсь ещё раз к вам,для ребенка куртачку и жене...
Бомбер B-15 бордовий
Бомбер просто бомба! Легкий, мʼякий і теплий. Якість пошиття, матеріалів і фурнітури без зауважень. Розмір співпадає. Рекомендую.
Котоновий бомбер Harrington
Добрий день! Допоможіть будь ласка підібрати розмір. Я вже маю : Бомбер MA-1 чорний 3XL Аляска N-2B Classic чорна 2XL Футболка біла з принтом 204 БрТА XL
Аляска N-3B Classic синяя
2 роки ношу таку куртку, в принципі все влаштовує. Куртка не важка, досить тепла (але все ж до пуха їй далеко). Кишеня на рукаві, як на мене, не зручна, розкрити без проблем, а от закрити то вже складніше, та ще й в якийсь момент собачка розвалилась (за рахунок того, що при закритті тягнеш трохи не так, як треба). Капюшон бомбезний: глибокий, теплий, можно гарно сховатися від вітру та морозу, але чи то в мене шия довга, чи то капюшон трохи закороткий, коли йдеш і руки тримаєш у нагрудних кишенях, то капюшон відчутно тягнеться вниз, тисне на маківку і що найнеприємніше тисне на окуляри. А в усьому іншому нарікань до куртки немає. Окрема подяка менеджеру за швидкий обмін, бо з розміром я не вгадав.
Бомбер CWU синий
Дякую !!! Дуже задоволений спілкуванням з менеджером, все пояснили на питання відповіли. Замовлення отримав, якістю дуже задоволений!!! Взагалі не віриться що зроблено в Україні. Гарних вам клієнтів!!!








