Отзывы о товарах
Аляска N-3B Classic хаки
Ношу курточку вже третій рік. Зараз моєї моделі навіть не має в продажі. Все максимально круто, не збилась, не сіла, не затерлась, не вигоріла. Едине шо, це підкладка типу мембрана трохи витерлась в тому місці де притуляюсь до неї потилицею, я завжди короткро стрижусь, можливо це через цупке коротке волосся, але повторюсь, їй вже 3 роки)
Аляска N-3B Old School хакі
Заказав собі цю модель, оскільки хотів знайти добротну, якісну зимову куртку, в якій можна довго працювати в умовах холоду. Повністю задоволений якістю. Вся фурнітура, якість строчки, застібки, кармани виконані на дуже високому рівні. Куртка тепла, не продувається на сильному вітрі, працювати максимально зручно. Рекомендую! Окрема подяка за гарний сервіс і швидку доставку! Ви - найкращі!
Аляска N-3B Old School хакі
Куртка дуже крута. Матеріали, фурнітура, якість пошиву все на дуже високому рівні. Навіть штучне хутро в капюшоні та навколо нього виглядає пристойно. Мікрофліс в усіх чотирьох кишенях, нижні досить місткі, а верхні мають дві кнопки і за їх допомогою можна регулювати положення рук в кишені. До незначних недоліків відніс би те, що фліс лише на одній бічній поверхні кишень, а також, хоча, можливо, це суб'єктивно, трошки не вистачає довжини рукава. Буквально 2-3 сантиметри. На зріст 187 см та вагу 100 кг за порадою менеджера взяв розмір xXL. Куртка сидить гарно, не на самий товстий світер має запас за обсягом. Тобто можна надягти або товстіший світер, або додатковий шар одягу. Брав зі знижкою за 5370 грн., передивився альтернативи на ринку - все більш-менш прийнятне знаходиться в діапазоні 4800-6200 грн., але за якістю матеріалів та виконанням поступається. Придбанням задоволений!
Аляска N-2B Old School чорна
Вчера получил куртку. Куртка просто супер! Продавец очень внимательно выслушал и подобрал всё по размеру. Спасибо большое!
Аляска N-3B Old School синя
Якість та ціна ТОП . В наявності різні розміри та кольори !!! Рекомендую !!! Якби можна було б поставити 10 зірок то поставив би 10 )))
Аляска N-2B чорна з нашивками 299 БрТА
Сегодня получил свою Аляску! Куртка качественная, доставка быстрая и цена хорошая. Хороший магазин, рекомендую!
Жіноча аляска N-3B бордова
Получила свою бордовою Аляску, качество отличное. У мужа оригинальная производства США, то наши шью ни чуть не хуже. Цвет шикарный. Спасибо.
Аляска N-3B Classic хаки
Відповідь на коментар Ольги. В цивільному житті ця куртка у мене відходила 5 років активного використання. Верх не порваний, не потертий, не пропалений, манжети цілі. Підкладка потерлась по згину в 2 місцях на спині, легко зашити і ще 5 років виходить. Мінуси куртки: капюшон маломірить і без регулювання об'єму, папугейські нашивки Для ССО 100% не підходить - нейлон на морозі шелестить (ніколи нейлон не носили?)
Бомбер CWU черный
Дуже вдячний! Вчора замовив, сьогодні отримав. Куртка дуже сподобалась. Завжди носив альфу, але не було потрібного розміру. Вирішив спробувати купити щось накшталт CWU. Натрапив випадково на нашого українського виробника. Якість одягу і відношення к покупцям на висоті. Дякую Вам за вашу роботу!








