Отзывы о товарах

Бомбер CWU синий

Бомбер CWU синий

Все виконано швидко, товар той який я і очікував. Успіхів у роботі!

Андрій
15.03.2021
Бомбер CWU синий

Бомбер CWU синий

Оскільки на сайті чехарда з поясненням як виміряти-підібрати розмір, були побоювання, що прийдеться міняти. Але розміри стандартні, то ж прийшлась в пору. То ж тепер не дочекаюсь, поки нарешті потеплішає ) Куртку відправили оперативно. За якість поки не скажу, але перші враження вельми позитивні ) Далі видно буде. Відправка оперативна.

Андрій
14.03.2021
Бомбер CWU синий

Бомбер CWU синий

отлично размер подобрали отправили сразу через день получил четенько

Валентин
13.03.2021
Бомбер MA-1 черный

Бомбер MA-1 черный

Чудовий бомбер! Дуже гарна якість, хороший покрій, зручний і практичний. Приємно що допомогли підібрати розмір. Однойзначно рекомендуватиму знайомим.

Гість
10.03.2021
Бомбер CWU хаки

Бомбер CWU хаки

Добрый день, пришло за один день , все отлично. Качество отсканированное , удобная ткань. Всем советую

Максим
02.03.2021
Бомбер MA-1 синий с нашивками 831БрТА

Бомбер MA-1 синий с нашивками 831БрТА

Замовив бомбер синій з нашивками. Розмір М на ріст 172 см підійшов тіп-топ. Чудова куртка. Дякую.

Євген
26.02.2021
Бомбер MA-1 черный с нашивками 831БрТА

Бомбер MA-1 черный с нашивками 831БрТА

Замовляв куртку. Дуже вдячний консултанту за допомогу з розмірами. Товар прийшов вчасно та якісно запакований (з фірменним пакетом та в КОРОБЦІ). Якістю куртки повністю задоволений. Буду рекомендувати.

Владислав
11.02.2021
Аляска N-2B Old School синя

Аляска N-2B Old School синя

Як і обіцяв, залишаю свій другий коментар стосовно Аляска N-2B Old School. Navy blue, 100% Нейлон. Куртка пройшла випробування холодом (-10) та вітром. Роблю висновки - куртка дуже тепла та досить міцна. Тому ставлю 5 зірочок! Купив саме те, що хотів! Дякую виробникам за яксний виріб!

Гість
07.02.2021
Аляска N-3B Old School хакі

Аляска N-3B Old School хакі

В мене " old school" хакі.Носив в морози -20* , піддівав лише футболку і світер- не замерзав.Хутро забезпечує тепло для шиї і вух.У сильний вітер в рукавах трохи відчувається прохолода.Курткою задоволений.

Volodymyr Khilko
05.02.2021
Аляска N-3B Old School хакі

Аляска N-3B Old School хакі

Приобрёл себе данную модель куртки.\r\nОчень доволен её качеством.\r\nТем кто любит добротные и качественные вещи рекомендую данную модель с чистой совестью.\r\nОтдельная благодарность коллективу Олимпа за чёткую и слаженную работу.

Легеза Виталий Валентинович
31.01.2021
Показано с 301 по 310 из 417 (всего 42 страниц)