Отзывы о товарах
Аляска N-3B Old School хакі
Качество куртки, превзошло все мои ожидания, как по элитному качеству материала, так и по её пошиву.\r\nРекомендую её всем
Аляска N-2B Old School синя
Давно мав наміри придбати подібну куртку. Ось вирішив здійснити свій намір та замовив у вас куртку Аляска N-2B Old School. Navy blue, 100% Нейлон. З плюсів: 1) прийшла досить швидко, менш ніж за добу (до Запоріжжя), 2) присутні усі \"плюшечки\" та \"фішечки\" від оригінальної куртки, це не може не радувати, 3) розмір підійшов, 4) пошита добре. Проте при отриманні смутили деякі речі. Здається, недостатньо міцно пришиті гудзики, буду самостійно посилювати. Від підкладки очікував чогось більш яскравого та приємнішого на дотик. Ще, на мій погляд, замалі кармани. Також помітив коли міряв, що до рота потрапляють ворсинки від опушки, мабуть буде лізти. Проте, сподіваюсь на краще! )) Попереду випробування температурою на вулиці. Після випробування опублікую ще один коментар. Сподіваюсь, він буде більш оптимістичним!\r\n\r\n\r\n
Аляска N-2B Old School хакі
Заказала мужу на подарок Аляску. Хоть он у меня и переборчив сильно, но оценил и ушел на следующее утро на работу в ней. Сама куртка очень классная во всем. И по размеру села, и капюшон очень классный. Посмотрим как будет в носке, но первое впечатление супер.
Аляска N-3B Old School чорна
Позавчера (13/01) заказал куртку , вчера (14/01) уже получил. Куртка очень понравилась, качество супер. Спасибо огромное
Жіноча аляска N-3B синя
Все понравилось! Качество товара отличное. Доставка товара быстрая.Всем советую.
Аляска N-2B Classic синя
Куртка дуже тепла, пошита якісно. Приємно що в Україні роблять якісні та доступні за ціною речі. Всім рекомендую!
Аляска N-2B Old School чорна
Замовив куртку зимову,продавець допоміг підібрати правильний розмір,відправив в той самий день,сьогодні забрав з НП.Якість супер з розміром вгадали та ще й підтримали свого виробника,всім рекомендую.
Аляска N-3B Old School синя
[img]http://i.piccy.info/i9/d0262d23bed27eaec6d7ac48733843a7/1609937054/24744/1412421/Kurtka.jpg[/img]Заказала мужу куртку Аляска N-3B Old School. Navy blue, 100% Нейлон. Что сказать - куртка превзошла все ожидания, качество пошива, внешний вид, цвет. Доставка вообще из области фантастики, заказала, а на следующий день уже получили. С размером все отлично, брали М, села как по мужу шили)
Аляска N-3B хакі з нашивками «Українські Соколи»
Чудова куртка!!! І ціна чудова!!! Молодці ЧЕРКАЩАНИ!!! РЕКОМЕНДУЮ!!!
Жіноча аляска N-3B синя
куртка соответствует описанию,теплая комфортная.Швы прошиты аккуратно и качественно.Несмотря на обьем очень легкая.









